Мунджаро (Тирзепатид)

Все о товаре
Характеристики
Отзывов
0
Вопросы
0
Доставка и оплата
НОВИНКА
В наличии
Производитель: Lilly
Отзывы: 0
14 000 грн.
Купить в 1 клик:
Характеристики: (Смотреть все)
Международное непатентованное название
Тирзепатид
Производитель
Ліллі Корпорейт Сентер, Індіанаполіс, Індіана, 46285, США/
Страна производитель
Нидерланди
Страна регистрации
Германия
Фармакотерапевтическая группа
Препараты инсулина
Описание

Мунджаро – опис препарату

Ліки Мунджаро є інноваційним продуктом відомої фармацевтичної компанії Eli Lilly. Це сучасний препарат останнього покоління, що дозволяє досягти значних позитивних результатів у лікуванні цукрового діабету ІІ-го типу у пацієнтів віком від 18 років. Основна активна речовина Tirzepatide є агоністом подвійної дії, що впливає одночасно на рецептори пептиду-1 та глюкозалежного інсулінотропного поліпептиду. Серед усіх відомих на сьогоднішній день протидіабетичних препаратів, включаючи інсулін, Mounjaro показує найвищі результати.

Якщо вам необхідно купити ефективний препарат Мунджаро в Україні, звертайтесь до інтернет-аптеки TLV. Ми є одним із найстаріших аптечних закладів Ізраїлю, співпрацюємо безпосередньо з провідними світовими фармацевтичними компаніями, завдяки чому пропонуємо своїм покупцям вигідні ціни та велику різноманітність сучасних ефективних медикаментів.

Mounjaro: коротка інструкція застосування

Використання потужних протидіабетичних ліків Мунджаро здійснюється строго за призначенням лікаря. Лікар проводить ретельну діагностику, вивчає анамнез пацієнта, наявність супутніх патологій та підбирає оптимальний курс терапії. Рекомендована схема лікування полягає у введенні препарату Mounjaro раз на сім днів.

Тирзепатид поставляється як рідини для ін'єкцій, яку вводять підшкірно з дотриманням правил санітарії. При тривалому прийомі ліків у пацієнтів у ході досліджень спостерігалося значне зниження ваги. Так, після прийому Tirzepatide протягом 1,5 років у деяких пацієнтів вдалося знизити вагу на 22%.

Мунджаро: побічні ефекти та протипоказання

Ліки розроблені для лікування цукрового діабету 2-го типу у дорослих. Тирзепатид не застосовується в педіатрії, оскільки немає підтверджених даних про безпеку впливу Мунджаро на організм пацієнтів віком до 18 років. Протипоказанням до прийому є індивідуальна гіперчутливість організму до діючої речовини лікарського засобу. Також протипоказані ліки Mounjaro пацієнтам з діагностованим синдромом неоплазії ендокринної 2-го типу та МРЩЗ.

Мунджаро – сильний протидіабетичний засіб, у процесі прийому якого можуть виявлятися побічні ефекти. Крім алергічної реакції, що характеризується набряками, свербінням та іншими симптомами, у пацієнтів можуть виявлятися наступні реакції організму:

  • нудота;
  • блювання;
  • біль у животі;
  • головний біль;
  • запор та ін.

У процесі досліджень не було встановлено безпеки прийому Mounjaro при вагітності. У разі ліки Мунджаро призначають вкрай обережно, якщо користь матері перевищує ризик неправильного розвитку плода. Також не рекомендується поєднувати прийом лікарського засобу з грудним вигодовуванням.

Правила прийому Mounjaro

Мунджаро рекомендується приймати у комбінації з індивідуально розробленою дієтою та фізичними навантаженнями. Не можна самостійно коригувати дозування, зупиняти чи припиняти лікування. У разі появи побічних реакцій необхідно повідомити про це свого лікаря.

В онлайн-аптеці TLV ви можете купити препарат Мунджаро, ціна якого є найбільш вигідною для українського споживача. Доставка по Україні здійснюється за короткий термін. Також у нас ви можете отримати дистанційно консультацію медичного фахівця, який надасть більш повну інструкцію із застосування.

Мунджаро (Mounjaro) Інструкція

Інструкція по прийому Мунджаро (Mounjaro) знаходиться всередині упаковки. Переконливо просимо використовувати медикаментом лише суворо інструкції або рекомендаціям провізора, не займайтеся самолікуванням. Також ви маєте можливість попросити інструкцію з використання Мунджаро (Mounjaro) у нас в аптеці.

Склад Мунджаро (Mounjaro)

Склад Мунджаро (Mounjaro) включає в себе комбінацію діючих компонентів і допоміжних компонентів. За бажанням прочитати склад Мунджаро (Mounjaro), можливо знайти його на аркуші поруч з інструкцією до лікувального препарату.

Показання

Показання до застосування Мунджаро (Mounjaro) зазвичай являють собою список симптомів для полегшення котрих призначається дані ліки. Повний список показань для Мунджаро (Mounjaro) знаходиться в аптеці Ізраїлю TLV.

Протипоказня і передозування

Протипоказання Мунджаро (Mounjaro) це ситуації при котрих не варто вживати ліки. Також може з'явитися небажана дія чи вплив на організм що виникає від вживання Мунджаро (Mounjaro) в надмірних кількостях. В разі появи симптомів передозування Вам треба зателефонувати до швидкої допомоги.

Поббічні еффекти

Після вживання Мунджаро (Mounjaro) можуть бути небажані ефекти, необразливі та важкі, починаючи від головного болю до анемії. Використовуючи Мунджаро (Mounjaro) в обов'язковому порядку перегляньте весь перелік побічних ефектів даного лікарського засобу.

Характеристики
Международное непатентованное название
Тирзепатид
Производитель
Ліллі Корпорейт Сентер, Індіанаполіс, Індіана, 46285, США/
Страна производитель
Нидерланди
Страна регистрации
Германия
Фармакотерапевтическая группа
Препараты инсулина
Отзывы
0 / 5
средний рейтинг товара
0
0
0
0
0

Нет отзывов о данном товаре, станьте первым, оставьте свой отзыв.

Вопросы и ответы

Нет вопросов о данном товаре, станьте первым и задайте свой вопрос.

Все лекарства на нашем сайте изготовлены и сертифицированы на территории Евросоюза
Все ваши личные данные не будут переданы 3-м лицам и использоваться в дальнейшем
Есть возможность доставлять препараты из стран Евросоюза, поэтому они дешевле, чем в аптеках Украины
Мунджаро (Тирзепатид)
14 000 грн.